مهم محمدرضا گلزار پردیس کوروش سلفی گرفتن

مهم: محمدرضا گلزار پردیس کوروش سلفی گرفتن سینمایی مراسم ها دختران استقبال جمعیت

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی افت هفتگی قیمت طلای سیاه ، قیمت نفت اوج رفت

قیمت نفت با ادامه اعتصاب‌ها در تاسیسات نفتی نروژ و عراق،حدود ۱ درصد جهش کرد ولی با باز شدن بنادر نفتی لیبی و انتظار از این که کشور عزیزمان ایران بتواند بخشی از

افت هفتگی قیمت طلای سیاه ، قیمت نفت اوج رفت

قیمت نفت اوج رفت/ افت هفتگی قیمت طلای سیاه

عبارات مهم : ایران

قیمت نفت با ادامه اعتصاب ها در تاسیسات نفتی نروژ و عراق،حدود ۱ درصد جهش کرد ولی با باز شدن بنادر نفتی لیبی و انتظار از این که کشور عزیزمان ایران بتواند بخشی از صادرات خود را ادامه دهد قیمت ها پایین ماند.

به گزارش مهر به نقل از رویترز، در معاملات روز جمعه، قیمت نفت با ادامه اعتصاب ها در تاسیسات نفتی نروژ و عراق، حدود ۱ درصد جهش کرد ولی با باز شدن بنادر نفتی لیبی و انتظار از این که کشور عزیزمان ایران می تواند حتی با تحریم های آمریکا بخشی از صادرات خود را ادامه دهد، قیمت ها را از لحاظ هفتگی پایین آورد.

قیمت پیش خرید هر بشکه نفت خام برنت، بنچ مارک بین المللی قیمت نفت، ۸۸ سنت یا ۱.۱۸ درصد جهش کرد و به ۷۵.۳۳ دلار رسید. ولی از لحاظ هفتگی، این شاخص نفتی ۲.۷ درصد افت کرد.

افت هفتگی قیمت طلای سیاه ، قیمت نفت اوج رفت

قیمت پیش خرید هر بشکه نفت خام تگزاس غرب آمریکا، دابلیوتی آی، ۶۸ سنت رشد کردو به ۷۱.۰۱ دلار رسید. این هفته این شاخص ۳.۹ درصد از قیمت خود را از دست داد.

در آخرهای جلسه دیروز، با گزارش بلومبرگ در مورد این که دوت آمریکا به شکل فعالی استفاده از ذخایر استراتژیک خود جهت افزودن به عرضه جهانی را در نظر گرفته هست، بازارها بخشی از سود خود را از دست دادند. ذخایر نفت استراتژیک آمریکا، ۶۶۰ میلیون بشکه هستند که جهت ۳ تا ۴ ماه این کشور کفایت می کنند.

قیمت نفت با ادامه اعتصاب‌ها در تاسیسات نفتی نروژ و عراق،حدود ۱ درصد جهش کرد ولی با باز شدن بنادر نفتی لیبی و انتظار از این که کشور عزیزمان ایران بتواند بخشی از

از روز سه شنبه، صدها کارگر تاسیسات نفتی دریایی نروژ که متعلق به شرکت شل هست، با رد کردن پیشنهاد مربوط به حقوق خود، دست به اعتصاب زده اند. این تاسیسات روزانه ۲۳۹۰۰ بشکه نفت خام تولید می کرد.

در عراق حدود ۱۰۰ معترض که خواهان شغل و خدماتی بهتر هستند، دسترسی به مرکز صادرات قصر عراق را که نزدیک به بصره هست، مسدود کرده اند.

این هفته بعد از این که دولت لیبی اعلام کرد بنادر نفتی خود را بازگشایی می کند و وزیر امور خارجه آمریکا، مایکل پومپئو گفت آمریکا درخواست کشورها جهت دریافت معافیت از تحریم های کشور عزیزمان ایران را در نظر خواهد گرفت، قیمت ها تحت فشار قرار گرفتند.

افت هفتگی قیمت طلای سیاه ، قیمت نفت اوج رفت

واژه های کلیدی: ایران | اعتصاب | آمریکا | صادرات | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz