مهم محمدرضا گلزار پردیس کوروش سلفی گرفتن

مهم: محمدرضا گلزار پردیس کوروش سلفی گرفتن سینمایی مراسم ها دختران استقبال جمعیت

گت بلاگز اخبار گوناگون چهره‌های سینمایی که به عروسی سلطنتی دعوت شدند

در حالی که تا چند ساعت دیگر مراسم ازدواج نوه ملکه الیزابت با بازیگر آمریکایی شروع می‌شود، اسامی بعضی از حاضران مشهور این عروسی اعلام شده است است.

چهره‌های سینمایی که به عروسی سلطنتی دعوت شدند

اشخاص سینمایی که به عروسی سلطنتی دعوت شدند

عبارات مهم : عروسی

در حالی که تا چند ساعت دیگر مراسم ازدواج نوه ملکه الیزابت با بازیگر آمریکایی شروع می شود، اسامی بعضی از حاضران مشهور این عروسی اعلام شده است است.

به گزارش مهر، پرنس هری نوه ملکه الیزابت و فرزند پرنسس دایانا تا چند ساعت دیگر با مگان مارکل بازیگر آمریکایی ازدواج می کند و این مراسم با پوشش وسیع تلویزیونی در نقاط متفاوت دنیا پخش می شود.

گفته شده است شماری از اشخاص مشهور دنیای سرگرمی نیز از جمله مدعوین در این مراسم هستند.

تاکنون از جرج کلونی و همسرش امل کلونی، شماری از اعضای گروه موسیقی بریتانیایی «اسپایسی گرلز» مشمول بر ویکتوریا بکهام، گری و ولی به عنوان مهمانان حاضر در این مهمانی یاد شده است است.

پریانکا چوپرا بازیگر هندی که دوست قدیمی مارکل و سفیر حسن نیت یونیسف است نیز گفته می شود در این عروسی حضور خواهد داشت.

چهره‌های سینمایی که به عروسی سلطنتی دعوت شدند

بازیگران سریال «سوتس» که مارکل از جمله آنها بود نیز از هالیوود راهی لندن می شوند. گابریل مچت، جینا تورس، ریک هافمن، سارا رافرتی، ابیگل اسپنسر و پاتریک جی.آدامز و سازنده آن آرون کورش از جمله این مهمانان هستند. این سریال با عنوان حقوقی حول یک موسسه حقوقی و وکلای شاغل در آن بود.

جانینا گاوانکار بازیگر «True Blood» و«Blindspotting» که سابقه دوستی ۱۵ ساله با مارکل دارد نیز از جمله مهمانان این مراسم است.

جیمز بلانت خواننده نامزد جایزه گرمی نیز یکی از مهمانان هست. وی با پرنس هری در وقت حضور او در ارتش بریتانیا هم دوره ای بود.

از جاس استون خواننده و بازیگر بریتانیایی به عنوان دیگر خواننده حاضر در این مراسم یاد می شود. وی پیشتر در سال ۲۰۱۱ در مراسم ازدواج شاهزاده ویلیام نیز حضور داشت.

بانی همر رییس ان بی سی یونیورسال و استاد مگان مارکل نیز از جمله شرکت کنندگان در این مراسم هست. سرنا ویلیامز تنیس باز مشهور نیز گرچه از دوستان مارکل است ولی قطعی نیست در مراسم شرکت کند.

مراسم عروسی ۱۱:۲۰ به وقت لندن در کلیسا شروع می شود.

واژه های کلیدی: عروسی | ازدواج | بازیگر | خواننده | بازیگران | اخبار گوناگون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz